wakacje w bieszczadach wędkarstwo bieszczady wędkarstwo bieszczady
wędkarstwo w bieszczadach bieszczady noclegi

O programie

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Zwierzyń "Dolina Ciszy" uzyskało dofinansowanie projektu "Bieszczadzkie Centum Wędkarstwa Muchowego w Zwierzyniu". Wysokość dofinansowania wynosi 90% i jest finansowane przez Konfederację Szwajcarską (Swiss Contribution). Pozostałą kwotę pokrywa Stowarzyszenie.

Głównym atutem na którym koncentrują się działania projektu jest szeroko rozumiane wykorzystanie rzeki San oraz infrastruktury Zwierzynia. Porównując San do austriackich lub szwajcarskich wód otwartych wiemy, że stan flory, fauny i krajobrazu stoi na  często wyższym poziomie ze względu na brak ingerencji w środowisko naturalne w tym obszarze.

Dotychczasowa baza noclegowa Zwierzynia wynosi ok 200 miejsc noclegowych, a z roku na rok sukcesywnie ich ilość wzrasta. Przez to, że widzimy stałą tendencję wzrostową napływających turystów potrzebne są nowe miejsca i przedsięwzięcia rozwijącą branże turystyczną i okołoturystyczną.

Bieszczadzkie Centrum Wędkarstwa Muchowego w Zwierzyniu skomasuje tych którzy oferują swoje usługi wędkarzom muchowym (np. noclegi, gastronomia, przewodnicy wędkarscy itp.) a wędkarzom da możliwosć znaleziania wszystkich cennych informacji w jednym miejscu.

SwissContributionProgramme_logo

Realizacja: Internet Arts